ЗАМОВИТИ
01
UA EN
ЗАМОВИТИ

Індивідуальний підхід

Синергія досвіду й технологій дозволяє стверджувати, що ми завжди на крок попереду Ваших побажань. Не шукайте аналогів – ми пропонуємо лише найкраще!

Довіра клієнта

Жодної реклами впродовж 25 років, а черга до співпраці з нами не зменшується.

Очікуваний результат

Контроль якості на кожному етапі виробництва забезпечує найвищий результат, який часто навіть випереджує сподівання клієнта.

Про нас

Десятки успішних унікальних проектів, схвальні відгуки замовників, досвід роботи із зарубіжними партнерами в багатьох країнах, технологічні know-how – усе це під силу злагодженій команді, якою і є компанія „ПИСАНКА”. 25 років постійного вдосконалення та важкої праці додають нам наснаги для майбутнього розвитку. Ми опираємося на чималий досвід, на талановитих у своїй професії людей і при цьому не зупиняємось на досягнутому.

А починалося все з чудової ідеї та назви „ПИСАНКА”. Підприємство з перших днів свого існування увібрало в себе найкращі традиції ковальського ремесла, слюсарської справи, черпаючи надбання з духовних пластів свого народу, зважаючи на світові досягнення. Такий непересічний підхід у творчості забезпечив появу однодумців, об`єднаних єдиною командою.

Місія

Ми змінюємо себе, аби світ довкола нас став досконалішим. Наша фаховість базується на багаторічному досвіді, чесності та надійності. Це і є запорукою професіоналізму, з яким ми зустрічаємо кожного клієнта.
НАША КОМАНДА
Досконалість є результатом осмислених думок, виявлених у продуманих дрібницях
Засновник компанії “Писанка” Євген Криса

Вагомий слід, який
залишаємо після себе

Поштова марка

У лютому 2015 року „Укрпошта” випустила обмеженим накладом поштову марку із зображенням стилізованої кутої брами під символічною назвою „Древо України”.


З 2008 року брама прикрашає вхід до „Мистецького Арсеналу” у Києві.

Сходові перила

Сходові перила до монастиря Св.Онуфрія у Львові, за висловлюванням мистецтвознавців, випереджують своїм композиційним задумом час і не мають жодних аналогів у світі. Фотографії цієї роботи потрапили в академічні видання, зарубіжні журнали.


Поява згадуваних перил є результатом співпраці компанії „ПИСАНКА” з видатним художником-ковалем Олегом Боньковським.

ТзОВ „Писанка“
вул. Львівська 38А, м. Городок
Львівська область, Україна, 81500
pysankagallery@gmail.com
тел: +38 (032) 313-01-89
тел: +38 (067) 603-70-24
факс: +38 (032) 313-03-33
Писанка 2019
Всі права захищено